Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama İşlemi

– Koltuk yıkama işlemi bir takım için ortalama 2-3 saat arasında süremektedir.

– Koltuklar yıkanmaya başlamadan önce lekeleri varsa leke çıkarıcılar ile lokal işlem yapılarak lekeleri yumuşaması sağlanmaktadır.

– Koltuk Yıkama da özel olarak hazırlanmış yoğun deterjan püskürtme yöntemi ile yıkanacak alana püskürtülür

– Koltuk içinde bulunan süngerler deterjanı emmeden mini fırçalama makinesi ile fırçalama yapılır ve kirleri yumuşatmış olur

– Fırçalama işlemi biten koltuklar hiç bekletilmeden vakumlama işlemine geçilir

– Koltuk yıkama işleminde mümkün olduğu kadar hızlı davranılmalı koltuk süngerlerinin deterjanı içine çekmesi engellenmeli

– Vakumlama işlemi 3 aşamadan oluşur.

1-) Kirli deterjanlı suyun çektirilmesi

2-) Koltuk yüzüne temiz durulama suyu verilir

3-) Verilen temiz su çok iyi bir şekilde çektirilir ( Çektirme işlemi çok iyi ve güçlü yapılması gerekmektedir, aksi taktirde koltuklarınızda kokuşma ve yıpranma olmaktadır)

– Vakumlama işlemi biten koltuklar oda sıcaklığında kurutulmaya bırakılır .

– Ortalama 4 ile 12 saat arasında kurutma işlemi tamamlanmış olur. Koltuklarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Özellikle ev hanımlarının büyük derdidir koltuk,çekyat ve yatak silmek. Gündelik hayatta bizim bütün kahrımızı çekerler çünkü bu eşyalar. Üzerinde yenilir, içilir, oyunlar oynanır ve uyunur. Öyle zamanlar olur ki üzerindeki lekeler insanı çileden çıkarır. Silmeye çalıştıkça bu seferde eşyaya zarar vermeye başlarsınız. Bazen temizlemek için kullandığınız malzemeler eşyanızın fiyatını bile geçmeye başlar. Sadece üzerinde gözle görünür olanlar değil asıl görünmeyen zararlı bakterilerdir sıkıntı olan. Genellikle alerjik reaksiyonu olan kişilerde bu durum daha da kötü sonuçlar doğurmaktadır. Özellikle evinizde evcil hayvanınız varsa bu gözle görünmeyen bakterilerin size savaş açmış olması muhtemeldir. Hem onun sağlığı hem de sizin sağlığınız için evinizin temizliğine daha fazla önem vermelisiniz. Firmamız sizi bu dertten yapılabilecek en profesyonel ve en titiz şekilde kurtaracak. Koltuk Yıkama konusunda sizlerin yanında. Firmamız yaptığımız işin kalitesi ve sizlerin sayesinde büyüyerek İzmir'in dört bir tarafına hizmet vermekte.

Koltuk Yıkamanın Önemi


Evimizdeki koltuklar en çok temas edilen eşyaların başında gelmektedir. Ağır işler gördükten sonra insanlar koltuklara ihtiyaç duyarlar. Aynı zamanda evinize bir misafir geldiğinde ilk dikkat edeceği mobilyanız da oturma odanızda bulunan koltuk olacaktır. Bunun için koltuk seçimi yaparken dikkatli olmanız gerekmektedir. Evinize en uygun koltuğu seçerek şık bir görüntü elde edebilirsiniz. 

Koltukların seçimi kadar yıkanması da dikkat edilmesi gereken işler arasındadır. Her eşya gibi koltuklar da belli bir süre kullanıldıktan sonra temizlenmeye ihtiyaç duyarlar. Koltuk Yıkama dikkat ve ustalık talep eden iştir. Eğer belli aralıklara koltuklarınız yıkanmazsa, mikrop yuvasına dönebilir ve bu da çocuklarınız için büyük tehlike oluşturur. Koltuğunuzda zamanla yemek lekelerine de maruz kalabilir. Bu durum ise sizin kabullenerek koltuklarınızı öyle kullanmak zorunda kaldığınız anlamına gelmez. Koltuklarınızı profesyonel firmalara yıkatarak istenmeyen kirlerden kolayca kurtulmuş olur, ailenizi güvence altına alırsınız. Nur Konfor Koltuk Yıkama firmamızı seçerek bu zahmetli işten kurtulmuş olursunuz.

En iyi koltuk yıkama fabrikası

Koltuk Yıkama Firması Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Günümüzde Koltuk Yıkama sektöründe hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar hizmet bölgelerine, gördükleri işlerin kalitesine göre birbirinden farklı olmaktadırlar. Piyasada bulunan koltuk yıkama firmalarının hepsine güvenmek doğru bir yaklaşım tarzı değildir. Çünkü bu piyasada işini iyi yapanlar kadar dolandırıcılar da bulunmaktadır. İyi firma seçmek için öncelikle bu firma hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Firmanın koltuk yıkamak için gerekli donanımına, işçi kadrosuna sahip olması çok önemlidir. Ayrıca verdiği hizmetin kalitesi, koltuk yıkama işini profesyonel bir şekilde yapmak için gerekli sertifikalarının bulunması gerekli olmaktadır. Bu sertifikaların olması, sonradan yaşanabilecek firma müşteri arasında oluşacak sorunların çözülmesine yardımcı olacaktır.

Nur Konfor Koltuk Yıkama firmamız Koltuk Yıkama işlerinde güvenebileceğiniz firmalar arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana işini titizlikle yapan firmamız müşterilerin olumlu yorumlarıyla hizmetinin kalitesini gözler önüne sermektedir. Antalya bölgesinde hizmet veren firmamız koltuklarınızın temizliğini en iyi şekilde yapmak için gerekli tüm makinelere ve işçi kadrosuna sahiptir. Firmamız koltuklarınızı yıkarken Bitkisel Koltuk Döşeme Temizleyicisini kullanmaktadır. Bu sayede koltuk yıkamada %95’e varan leke çıkarma başarısına da ulaşmaktayız.

Koltuklarınız tertemiz olsun
Nur Konfor
 Koltuk Yıkama Fiyatları Piyasada çok fazla  Koltuk Yıkama firmasının bulunması, bu işteki rekabeti de arttırmaktadır. Firmalar sektörde kendilerini yukarılara taşımak için hizmet kalitesini yüksekte tutmakla beraber fiyatları da olabildiğince minimumda tutmaya çalışmaktadırlar. Bu sayede koltuklarınızı yıkamak için firma seçerken zamanınızla birlikte fiyat konusunda da sıkıntı çekmeyeceksiniz. Nur Konfor Koltuk Yıkama firmamız en uygun fiyata sizlere koltuklarınızı yıkatmak imkanını sunmaktadır. Her zaman üstün hizmet kalitesiyle seçilen firmamızı tercih ettiğiniz zaman uygun fiyata hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz .