Balcova Halı Yıkama
Balcova halı yıkama fabrikaları arasında ön sıralarda yer alan Nur Konfor Halı Yıkama halı yıkama, sektöründeki teknolojik olarak meydana gelen gelişmeleri de arkasına alarak siz değerli Balcova halkının yanında olmaya devam etmektedir.

Nur Konfor halı yıkama fabrikası olarak biz tam donanımlı otomatik halı yıkama makinaları ile halınızı yıkamakta kurutmakta ve paketleyerek ücretsiz olarak evlerinize teslim etmekteyiz. Ayrıca fabrikamızda yıkanan halılarınız kullanmış olduğumuz halı yıkama deterjanları sayesinde içerisinde bakteri oluşumu engellenmekte, halılarınız uzun ömürlü olmakta ve içerisinde rahatsız edici hiçbir madde bulunmamaktadır.

Nur Konfor Halı Yıkama Her türlü konuda rakiplerini geride bırakarak Balcova ilçemizde en çok tercih edilen halı yıkama fabrikasıdır. İZMİR'in en güzel ilçelerinden biri olan, Balcova halkı daha önceleri yani halı yıkama firmaları ile tanışmazdan önce özelliklede ev hanımlarının korkulu rüyası olan halılar Balcova halı yıkama firmalarının kuruluşuyla artık korkulu olmaktan çıkmış gönül rahatlığıyla halılarını yıkatabilmenin mutluluğunu yaşamaktadırlar.


Bayraklı halı yıkama

Bayraklı halı yıkama firması olarak sizlere daha sağlıklı, hijyenik ve kaliteli hizmet sunmanın sevincini yaşamaktayız. Halı yıkama işlemlerinde son derece sağlıklı titiz, güvenilir ve doğru teknikler uyguluyoruz. Profesyonel ve uzman personellerimiz sayesinde halılarınızı cinsine göre incelenip doğru temizlik ilacı uygulamak için ön çalışma yapan Bayraklı halı yıkama fabrikası olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin taktirini toplamaya devam ediyoruz. Nur Konfor halı yıkama fabrikası güvencesiyle yıkanan halılarınız özenle temizlenir ve size tertemiz olarak sunulur. Halı yıkama ve kurutma işlemini yaz kış yüzde yüz temiz, kuru ve hijyenik olarak sizlere teslim eder.

Bayraklı ilçesinde en iyi,en temiz halı yıkayan, firma olarak ün kazanan firmamız ücretsiz servis ağı ve uzman personelleriyle hizmetinizde olmaya devam edecektir. Halı yıkama adına doğru bildiklerinizin sizi ne kadar yanılttığını halılarınızın yıkanıp evinize veya iş yerinize teslim edildikten sonra farkına varacaksınız. Yıkama işleminde kaliteli ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulan Bayraklı halı yıkama firmamızda insan sağlığına verilen değerde önem arz etmektedir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır sloganıyla siz değerli Bayraklı bölgesinde oturan ev hanımlarının yardımcısı ve çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.